Вінницькі спортсмени з тренером. Наталя Заболотна
Змагання тривали з 8 по 13 квітня у бельгійському місті Пурс-Сінт-Амандс.
"Золото" здобула чоловіча група у складі Володимира Репетія, Дмитра Борщевського, Миколи Сороки та Миколая Хасанова. Готували спортсменів до змагань Юрій Голяк та Галина Ковальчук.







