У Вінницькому обласному клінічному медичному реабілітаційному центрі ветеранів війни та радіаційного захисту населення відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річчя від дня створення медичного закладу. Захід провели у переддень 40-роковин Чорнобильської катастрофи.
Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді.
"90 років самовідданої праці, тисячі врятованих життів та безцінний досвід поколінь медиків — це привід для гордості. Ваша лікарня – одна зі старіших у Вінниці. 90-літня історія — приклад стійкості та професіоналізму. Ваше сьогодення – вміння правильно відповідати на складні виклики часу, швидко оновлюватися, ставати надсучасними та надавати пацієнтам якісні послуги. 30 років тому лікарню стали називати «чорнобильською». Ви лікували тих, хто постраждав від аварії на ЧАЕС. Нині до профілю радіаційний захист додався такий актуальний і необхідний напрям, як реабілітація ветеранів війни. Тисячам наших захисників і захисниць ви відновлюєте здоров’я та повертаєте віру в себе", -сказала начальниця управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату обласної ради Надія Марусяк.
Святкування відбулося за участю медичної спільноти, ветеранів, активу громадських організацій ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, представників обласної ради та обласної військової адміністрації. Кращих працівників відзначили Почесними грамотами обласної ради та обласної військової адміністрації.
https://t.me/vinbazar_fast





