У Вінниці дві нові камери автофіксації за місяць зафіксували 5597 порушень правил дорожнього руху. Найбільше порушень біля Київського моста.
Про це повідомляють у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради.
Лише один пристрій на вулиці В’ячеслава Чорновола, біля Київського мосту, зареєстрував 4810 випадків перевищення швидкості – це водії, які проігнорували встановлені обмеження швидкісного режиму. Максимальна швидкість, яку зафіксувала камера в межах населеного пункту, сягнула 180 км/год.
Прилади працюють в автоматичному режимі та фіксують порушення правил дорожнього руху, зокрема недотримання обмежень швидкості.
Нагадаємо, з 6 березня у Вінниці запрацювали дві нові камери автоматичного вимірювання швидкості. Комплекси встановили на вулиці В'ячеслава Чорновола (біля Київського мосту, напрямок спрямування приладу вул. Київська) та перехресті Немирівського шосе та вулиці Покровська (напрямок спрямування приладу вул. Гетьмана Мазепи).
https://t.me/vinbazar_fast





