2 червня помер вінничанин Олександр Шемет. Чоловік вів активне громадське життя, стояв біля витоків міських ігор КВК, досліджував історію музики у Вінниці, брав участь у культурних заходах.
Про це повідомив режисер-постановник Вінницького обласного театру імені Садовського Григорій Сиротюк.
"Сьогодні вранці пішов з життя мій друг, мій товариш Олександр Шемет… Ця втрата дуже болюча не тільки для сімʼї, близьких і друзів. Ця втрата дуже болюча для всього нашого міста, тому що Шура завжди був сповнений ідей, подій, проєктів, які прославляли Вінницю, робили її культурне життя цікавим і багатогранним. Один з найперших Ді-Джеїв, на дискотеках якого завжди було повно людей, в незалежності від того, в якому підвалі вони відбувалися. Один з корифеїв вінницького КВНу, який підтримував цей рух, як програму розкриття творчого потенціалу молоді, і організатор вечорів «за 40» для дозвілля і спілкування дорослих людей. Дід Мороз для дітей, організатор заходів, фестивалів, різних подій в житті Вінниці… Спочивай з миром, Друже… Ми декілька разів переносили нашу зустріч… так і не встигли поспілкуватися…", – йдеться у повідомленні.
Інформацію також підтвердила вінничанка Оксана Шемет.
"Друзі… Сумна новина… Помер брат мого чоловіка Олександр Шемет", – зазначила вона.
Чоловіку було 68 років.
Нагадаємо, у 2025 році Олександр Шемет написав продовження книги «Пісня – культурний код Вінниччини». Видання «2.0». У новій роботі зібрано відомості про учасників та гурти, які виступали у регіоні з початку Незалежності України. Раніше автор описав історію рок-музики та естради Вінниці за радянських часів.
https://t.me/vinbazar_fast
Джерело: http://vinbazar.com/news/suspilstvo/2-chernya-pomer-vinnichanin-oleksandr-shemet






